ponuda

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana:
  • 1

TEMA: savjeti za pocetnika

savjeti za pocetnika 10 years 2 months ago #1

pozdrav, pocetnik sam u ovome tj. treniro u zadnjih 5 godina mozda sveukupno pola godine - godinu, sve nesto krenem mjesec i prestanem nekako izgubim volju

e od ponedeljka ponovo krecem, mjesec sigurno nadam se i vise

prosli puta sam sa mega gainerom i horse powerom imo fin rezultat, udebljo se, primjetilo se malo, ruka namjanje nessto nikako niej thjela rast, al sam za mjesec sigurno uduplo pocetne kilaze sa kojima sam kreno radit, e jbg iskrsle neke stvari i prestadoh to je bilo prosle godine tacno bas vaok oko januara

e sta mi sad preporucujete da uzmem, znaci do nekih 50-100€ neku kombinaciju sa kojom ce biti viljiiv napredak za mjesec dana B)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

savjeti za pocetnika 10 years 2 months ago #2

  • dule
  • dule's Avatar
  • OFFLINE
  • Admin
  • Poruke: 76
Pozdrav!
Ne trebaju ti suplementi za pocetak. Za 100e se moze napraviti jako dobra ishrana. Najvise kupuj pileci file, jaja, tunu, mleko. Ako kvalitetno treniras i kvalitetno hranis rezultati ce se pokazati.
Sramota je za ljude da dočekaju starost a da ne vide snagu i lepotu za koju je njihovo telo sposobno. Ne vežbati je zločin, ne budite kriminalac.
Sokrat
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

savjeti za pocetnika 9 years 10 months ago #3

  • nemus91
  • nemus91's Avatar
  • OFFLINE
  • Pocetnik
  • Poruke: 2
Ja sam imao donekle sličan problem, pre 4 godine i nešto više sam (tad u srednjoj školi još) krenuo al nisam vodio računa o ishrani jer je trener tipa svima generalno davao određen režim bez obzira na to ko šta želi i koliko može

Namerav opet da krenem u celu priču oko nabacivanja mase, samo bez odustajanja, jer sam sada bukvalno kost i koža, sa prebrzim metabolizmom.
i ako je moguće da nije preskupo, nešto što studentski budžet može da podnese :D

pa me zanimaju saveti kako krenuti od nule. :)
Poslednja izmena: 9 years 10 months ago od nemus91.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

savjeti za pocetnika 9 years 10 months ago #4

  • dule
  • dule's Avatar
  • OFFLINE
  • Admin
  • Poruke: 76
Najbitnije je da budes istrajan i disciplinovan jer rezultati dolaze jako sporo ali dolaze. Studentska varijanta ishrane se svodi na jeftine al dobre izvore proteina. Jedno jaje kosta oko 10 dinara a sadrzi 6g kvalitetnog proteina, tako da umjesto sto kupis sendvic ti kupi 15 jaja tj. 90g proteina ili 250g piletine sto je negdje oko 65g proteina. Verovatno ce ti se smuciti takva ishrana ali si student koji hoce rezultate pa ces morati to da trpis. Sve zavisi od tebe koliko si spreman da se odreknes sitnih zadovoljstava da bi dostigao cilj.
Sramota je za ljude da dočekaju starost a da ne vide snagu i lepotu za koju je njihovo telo sposobno. Ne vežbati je zločin, ne budite kriminalac.
Sokrat
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

savjeti za pocetnika 9 years 10 months ago #5

  • nemus91
  • nemus91's Avatar
  • OFFLINE
  • Pocetnik
  • Poruke: 2
spreman sam ja na sve, nisu mi bitna ta mala zadovoljstva, jer znam da bez pravog rada neću nigde stići. :)
bitno mi je samo da krenem, rezultati kad stignu, stigli su, imam vremena da čekam nije frka
:D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.157 seconds