ponuda

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana:
  • 1

TEMA: mala pomoc za pocetnika

mala pomoc za pocetnika 10 years 1 month ago #1

pozdrav svima na forumu,pisem da bi zatrazio malu pomoc od vas... E ovako stoje stvari dok sam studirao isao sam u teretanu godinu dve ne secam se vise ni sam,tada sam doduse bio i mladji i sve sto sam radio lepilo se na mene vrlo lako( hocu da kazem da sam lepo izgledao),sve u svemu vec jedno 5-6 godina osim rekreativnog igranja basketa,stonog tenisa i odbojke nemam neke druge fizicke aktivnosti... posao mi je takav da jedva stignem da nadjem vremena da se naspavam a ne da idem u teretanu,poslednje 2 godine zivim u gradu gde ni ne znam da li postoji teretana,pa sam od kuce doneo tegove,130 kg jedna jednorucna sipka i dve bucice pa sada planiram polako da krenem sa vezbanjem onako za svoju dusu,pre svega da steknem neku kondiciju a onda da lepo izgledam... nedavno sam promenio posao pa imam malo vise vremena,krenuo sam da trcim 3 puta nedeljno,hocu da ubacim i vezbanje tegovima uskoro nacicu vec program koji ce mi odgovarati... e sada moje pitanje svima vama (zakacicu i slike da vidite kako izgledam trenutno) da li mi trebaju neki suplementi? za hranu znam odprilike sta da jedem i koliko( ustvari sve sta i koliko novac dozvoli)... nikada nista nisam koristio tako da znate,a trenutno ovako izgledam zahvaljujuci poslu od 12 sati za stolicom. inace sam visok 193cm i tezak 95 kg... Tako da vas molim za savete...
fotografija11.JPG


fotografija2.JPG


fotografija1.JPG
Poslednja izmena: 10 years 1 month ago od gorannn85.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.147 seconds