ponuda

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana:
  • 1

TEMA: Par saveta ( pocetnik)

Par saveta ( pocetnik) 9 years 2 months ago #1

  • Q7
  • Q7's Avatar
  • OFFLINE
  • Pocetnik
  • Poruke: 1
Pozdrav svima,potrebno mi je par vasih saveta..

E sad ovako imam 17 godina, visina 192,tezina 78..i krenuo sam u teretanu pre 2 dana,i sad me zanimaju neke stvari pa ako bi mogli da me uputite kao pocetnika,puno bi mi znacilo..

Kao sto sam spomeuo gore imam 78 a cilj mi je da dodjem do 85 kg i dobijem misicne mase,i sad me zanima oko ishrane..koliko da unosim kalorija dnevno i sta da unosim najvise (uh,protein itd..),i koliko bi bilo najbolje da imam obroka dnevno ?
Zanima me jos jedna stvar oko treniranja, da li je bolje da radim 3 dana za redom (npr. ponedeljak,utorak,sreda) pa da onda odmaram dva (cetvrtak i petak) ili da radim ponedeljak, sreda, petak,a da odmaram utorak i cetvrtak ? I jel ok da imam 3 treninga nedeljno kao pocetnik ili da povecam na 4?
I pricao sam sa par likova u teretani i rekli su mi da uzmem whey proteine i kreatin ?

E samo me toliko zanima,i svaki savet mi je dobrodosao :D Molio bih vas da mi ne pisete kako sam lenj,kako nisam pogledao neke druge teme itd..Pogledao sam ih mnogo,ali nisam nasao prave odgovore na ova moja pitanja.. :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.135 seconds