ponuda

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana:
  • 1

TEMA: Malo saveta :)

Malo saveta :) 11 years 1 month ago #1

  • remix89
  • remix89's Avatar
  • OFFLINE
  • Pocetnik
  • Poruke: 1
Pozdrav svima. Imam jedan program kojeg se držim od nedavno u teretani pa me zanima vaše mišljenje. Što se mene tiče, imam 24 godine, visok sam 190cm i imam oko 82-83kg (kažem ovo "oko" jer mi težina stalno varira +- 2 kg). Sa kilažom sam zadovoljan i ne želim neko nabijanje mase, možda nekih 3 do 4 kilograma. Jedino što me muči jeste salo u predelu stomaka kojeg nikako ne mogu da se otarasim :) Trening mi izgleda ovako:
1. dan - Prsa, biceps
2. dan - Leđa, triceps
3. dan - Ramena, noge.
Naravno, ubacim i trbušnjake u ovaj raspored. Budući da studiram, ne mogu baš previše vremena odvojiti pa da svaku veću grupu mišića stavljam u poseban dan, pa sam to ovako isplanirao, 3 puta nedeljno. Što se tiče prehrane, pazim šta jedem koliko mogu, ali kao što kažem ,kad sam na fakultetu to baš i nije najjednostavnije. Možete li mi dati neki koristan savet u vezi toga kako da istopim mast u predelu stomaka, te na koji način da vežbam, da li da izvodim više ponavljanja i serija s manjom kilažom, ili da smanjim ta ponavljanja sa malo većom kilažom? U početku sam imao i kardio, ali sam malo stopirao s tim jer mi je problem trčati na traci u zatvorenom prostoru pa čekam da se vreme prolepša malo pa da mogu vani trčati :) Ako se setim još nečega što me zanima, pišem ovde, do tada - savetujte :) Pozdrav
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.117 seconds