ponuda

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana:
  • 1
  • 2

TEMA: Pomoć

Pomoć 11 years 2 months ago #21

  • Loki7
  • Loki7's Avatar
  • OFFLINE
  • Pocetnik
  • Poruke: 3
Hvala punom,imam jos 2 pitanja:
1.koje vezbe da radim za odraz?veoma mi je bitno
2. da li mislite da mogu da se ugojim 10 kg za 2 meseca rada ako redovno treniram i pridrzavam se ove proteinske ishrane?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Pomoć 11 years 2 months ago #22

Za dva meseca tesko, pogotovo to ne moze da bude misicna masa, a sve ostalo bi te usporilo. Kazem ti, mlad si, ima vremena za napredak, a on ce doci samo ako se pridrzavas nekog plana kog si zacrtao, ne moze nista za tako kratko vreme. Narednih dva meseca mozes da se pridrzavas ishrane koju sam ti napisao (to nije proteinska nego "izbalansirana" sportska ishrana, jer ima i UH i svega ostalog) i za dva meseca da stanes na vagu i vidis koliko si dobio i onda ces znati da li si dao sve od sebe i videces koliki su ti rezultati i znaces sta trebas da poboljsas, sto opet proizilazi da treniras redovno, hranis se dobro i rezultati ce biti neminovni, dal za 2 ili 6 ili 8 meseci ali doci ce, ne mozes za dva mesca ocekivati NBA gradju ;) pogle i Divca koliko je bio mrsav kad je dosao u USA. Samo strpljivo !

Za odraz ne znam da ti preporucim vezbe, jer se u to ne razumem, jer nije moj domen pa ne bi da lupam gluposti, to je najbolje da se posavetujes sa nekim kosarkaskim trenerom. Pretpostavljam da koje god vezbe budes radio moras da ih izvodis explozivno i na racun njih da vezbas explozivnu snagu. Ali kazem, ne razumem se u tu tehniku
FISAF International: FISAF Certified Personal Trainer & FISAF Certified Core Fitness Instructor

teretane.net
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Pomoć 11 years 1 month ago #23

  • Loki7
  • Loki7's Avatar
  • OFFLINE
  • Pocetnik
  • Poruke: 3
Opet ja...mozes li molim te ako nije problem da mi napises vezbe i broj ponavaljanja posto danas krecem.hvala :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.249 seconds