ponuda

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana:
  • 1

TEMA: mala pomoc oko ishrane

mala pomoc oko ishrane 10 years 4 months ago #1

  • Trninic
  • Trninic's Avatar
  • OFFLINE
  • Pocetnik
  • Poruke: 1
pozdrav svaka cast za sajt odlicni ste samo tako nastavite

e ovako ja imam jedan mali problemcic sa masom ne mogu da nabacim mase nikako sta god radio ne ide uvjek sam na istoj kilazi ili dobijem dve tri kile pa nakon nekog vremena to izgubim visok sam 183cm a kila trenutno imam 68kg. jedem dva tri puta dnevno sve zavisi od posla.dakle treba mi pomoc mala da li ima neko neki savjet sta da jedem i da li da idem u teretanu. treniram kuci nista specijalno sklekovi trbusnjaci bucice i malo zgibovi cisto da ostanem u formi pozzz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

mala pomoc oko ishrane 10 years 4 months ago #2

  • dule
  • dule's Avatar
  • OFFLINE
  • Admin
  • Poruke: 76
Hvala!
Zavisi sta podrazumevas pod masom. Bolje i da imas 68kg nego da imas 86kg uglavnom sala. E sad ukoliko govoris o masi misleci na misice onda se teretana podrazumeva kao i 5-6 obroka dnevno. Posao ne sme da ti bude izgovor sto se obroka tice, uvek se moze spremiti dve-tri cinije pirinca i piletine i poneti na posao.
Za masu moras mnogo da treniras i jos vise da jedes! Nabacivanje mase u vidu sala ne podrzavam pa ti o tome necu ni dati savet.
Sramota je za ljude da dočekaju starost a da ne vide snagu i lepotu za koju je njihovo telo sposobno. Ne vežbati je zločin, ne budite kriminalac.
Sokrat
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana:
  • 1
Time to create page: 0.119 seconds